Стійка презентаційна для плазм та ЖК ITech FS08-46T Black
Універсальна стійка під телевізор з кріпленням підходить для більшості 37 "- 70" плоских або вигнутих рідкокристалічних і плазмових телевізорів. Максимально підтримуваний стандарт VESA 600x400 мм.
Ідеально підходить для перегляду під практично будь-яким кутом огляду. Може нахилятися на 8 градусів вниз. Висота коригується в п'яти різних режимах. Дуже добре підходить для проведення зборів, телеконференцій або просто відображення інформації. Легко переміщається з однієї кімнати в іншу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Кут повороту | 360 град. |
| Максимальна діагональ телевізора | 32 дюйм |
| Розміри | |
| Вага | 6.22 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна cтійка для ТВ,FS08-46T |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -8° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴










