KIVI FlexM-C012 - кріплення настільне для монітору.
Особливості:
Особливості:
- Дизайн із вільним нахилом полегшує регулювання вперед або назад для кращого перегляду та зменшення відблисків.
- Вільне регулювання висоти для оптимального ергономічного положення.
- Поворотний механізм забезпечує максимальну гнучкість перегляду (робить кожне місце перегляду найкращим місцем).
- Конструкція зʼємної пластини VESA забезпечує легке встановлення.
- Книжкова та альбомна орієнтація відповідає різним потребам перегляду.
- Два варіанти кріплення: настільний зажим і втулка включені.
- Органайзер для кабелю робить більш охайним вагш робочій простір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 32 дюйм |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Спосіб установки | Настільний |
| Розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн для монітора FlexM-C012 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +45°~-45° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Тип товару | Кріпити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴












