Кріплення для телевізора TV02T-R3 White, 23"-43", до 40 кг
- В наявності
- Код: 3703755
709 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн для телевізора TV02T-R3 є ідеальним варіантом для настінного кріплення телевізорів з діагоналлю екрана від 23" до 43". Кронштейн має чотири ступені свободи, що дозволяє налаштовувати його висоту, нахил та винос від стіни. Завдяки цьому, ви зможете знайти оптимальне положення телевізора залежно від вашого переваги і розміщення приміщення. Кронштейн TV02T-R3 є високоякісним і надійним виробом, який відповідає вимогам щодо безпеки і довговічності. Він допоможе вам насолодитися зручним і комфортним переглядом телевізора з різних кутів і забезпечить ефективне використання простору у вашому приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора TV02T-R3 White, 23"-43", до 40 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -12...+12 |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴












