Кріплення для телевізора TV04T-R2 White, 32"-55", до 40 кг
- В наявності
- Код: 3703756
560 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення настінне CHARMOUNT TV04T призначене для телевізорів з діагоналлю від 32 до 55 дюймів та вагою до 40 кг. Воно має можливість підтримувати стандарти VESA від 100 x 100 мм до 400 x 400 мм, що дозволяє використовувати його із широким спектром телевізорів. Кріплення виконане у білому кольорі, що допомагає вписатися в інтер'єр приміщення. Воно призначене для встановлення телевізора на стіну, забезпечуючи надійну та безпечну підтримку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.975 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора TV04T-R2 White, 32"-55", до 40 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -12...+12 |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴









