Багатоцільовий мобільний стіл з регульованою висотою МС-2
- В наявності
- Код: 3733195
3 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатоцільовий мобільний стіл з регульованою висотою SECTOR МС-2
Мобільний стіл SECTOR МС-2 — це функціональне рішення для офісу, навчального класу чи домашнього використання. Завдяки регульованій висоті та зручному мобільному дизайну він легко адаптується до ваших потреб.
Основні характеристики:
Мобільний стіл SECTOR МС-2 — це функціональне рішення для офісу, навчального класу чи домашнього використання. Завдяки регульованій висоті та зручному мобільному дизайну він легко адаптується до ваших потреб.
Основні характеристики:
- Габарити столу: 700×665×950–1390 мм
- Регулювання висоти стільниці: від 820 до 1260 мм
- Розміри стільниці: 700×395 мм
- Матеріал дерев’яних елементів: ламіноване ДСП класу емісії E1, товщина 16 мм
- Мобільність: 4 колеса для легкого переміщення
- Вага: 19 кг
- Виробництво: Україна
- Верхня – 700×355 мм
- Середня – 460×240 мм
- Нижня – 460×240 мм
- Металевий каркас із квадратного та прямокутного профілю
- Порошкове фарбування (сірий колір)
- Захисні пластикові заглушки на торцях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Ширина | 700 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Багатоцільовий мобільний стіл з регульованою висотою МС-2 |
| Країна виробництва | Україна |
| Розміри пристрою, мм | 700 х 665 х 950-1390 |
| Тип товару | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴












