Підставка для телевізора T9 White, 37“-70“, до 35 кг
- В наявності
- Код: 3703927
939 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для телевізора Т9 White підходить для більшості телевізорів з діагоналлю екрана 37“-70“ та стандартами VESA від 100x100 мм до 600x400 мм. Завдяки надміцній сталі підставка для телевізора T9 White витримує навантаження до 35 кг і може легко та безпечно утримувати телевізор на столі. Поставляється з простою у використанні інструкцією та всім необхідним обладнанням для швидкої та простої установки.
Особливості:
- Діагональ екрана 37-70".
- Стандарт кріплення (VESA) 100x100 мм, 100x150 мм, 100x200 мм, 150x100 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 350x350 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600х200 мм, 600х300 мм, 600х400 мм.
- Максимальне навантаження - 35 кг.
- Кількість ступенів свободи – 0.
- Кут нахилу - без регулювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 2.17 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Підставка для телевізора T9 White, 37“-70“, до 35 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴








