Кріплення для телевізора TV04T-R3 White, 32"-55", до 40 кг
- В наявності
- Код: 3703757
920 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн TV04T-R3 є надійним та функціональним варіантом для настінного кріплення телевізорів. Завдяки його високоякісному виготовленню та ретельній конструкції, він забезпечує стабільне і безпечне закріплення телевізора з діагоналлю екрана від 32" до 55".
Один з головних функціональних елементів кронштейна TV04T-R3 - це можливість регулювання нахилу телевізора. Ви можете налаштовувати кут нахилу в діапазоні від 12 до -12 градусів, що дозволяє досягти оптимального кута огляду з різних місць у приміщенні.
Характеристики:
- Діагональ екрана: від 32" до 55".
- Місце встановлення: настінний.
- Стандарт кріплення (VESA): 100x100 мм, 100x150 мм, 100x200 мм, 150x100 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 350x350 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм.
- Регулювання: нахил.
- Кут нахилу телевізора: 12...-12 градусів.
- Максимальне навантаження: 40 кг.
- Сумісність (діагональ): 32" - 55".
- Кількість ступенів свободи: 4.
- Мінімальний винос від стіни: 100 мм.
- Максимальний винос від стіни: 450 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Вага | 2.72 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора TV04T-R3 White, 32"-55", до 40 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -12...+12 |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴












