HP Laptop 17-cp2047ua (D16H0EA)
17,3-дюймовий ноутбук HP поєднує продуктивність, зручність і екологічність, щоб ви могли комфортно працювати, навчатися та відпочивати щодня.
Спеціальний підйомний механізм для кращого комфорту
17,3-дюймовий дисплей без мерехтіння забезпечує якісне зображення, а підіймальний механізм піднімає клавіатуру, створюючи більш природне та зручне положення рук під час друку.
Стабільна продуктивність із процесором AMD
Легко перемикайтеся між завданнями завдяки потужному процесору AMD, швидкісному Wi-Fi та великій місткості накопичувача.
Зручна робота завдяки HP Fast Charge
Ноутбук оснащений збільшеною сенсорною панеллю та підтримує технологію швидкої зарядки HP Fast Charge, що робить його ще зручнішим для активного щоденного використання.
Графічне ядро AMD Radeon™
Стабільна продуктивність для роботи, перегляду відео та розваг — незалежно від того, чи ви дивитеся контент, чи запускаєте ігри.
Flicker-free
Технологія DC Dimming регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування. Це допомагає усунути мерехтіння екрана та підвищує комфорт для очей.
Дисплей Full HD
Роздільна здатність 1920 × 1080 та понад 2 мільйони пікселів забезпечують чітке, яскраве й насичене зображення. Увесь ваш контент виглядатиме деталізовано та природно.
17,3-дюймовий ноутбук HP поєднує продуктивність, зручність і екологічність, щоб ви могли комфортно працювати, навчатися та відпочивати щодня.
Спеціальний підйомний механізм для кращого комфорту
17,3-дюймовий дисплей без мерехтіння забезпечує якісне зображення, а підіймальний механізм піднімає клавіатуру, створюючи більш природне та зручне положення рук під час друку.
Стабільна продуктивність із процесором AMD
Легко перемикайтеся між завданнями завдяки потужному процесору AMD, швидкісному Wi-Fi та великій місткості накопичувача.
Зручна робота завдяки HP Fast Charge
Ноутбук оснащений збільшеною сенсорною панеллю та підтримує технологію швидкої зарядки HP Fast Charge, що робить його ще зручнішим для активного щоденного використання.
Графічне ядро AMD Radeon™
Стабільна продуктивність для роботи, перегляду відео та розваг — незалежно від того, чи ви дивитеся контент, чи запускаєте ігри.
Flicker-free
Технологія DC Dimming регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування. Це допомагає усунути мерехтіння екрана та підвищує комфорт для очей.
Дисплей Full HD
Роздільна здатність 1920 × 1080 та понад 2 мільйони пікселів забезпечують чітке, яскраве й насичене зображення. Увесь ваш контент виглядатиме деталізовано та природно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.07 кг |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 3 7320U Mobile Processor (4-core/8-thread, 4MB cache, up to 4.1 GHz max boost) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | Камера HP True Vision 720p HD із технологією зменшення часового шуму й вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Апаратна підтримка ШІ | Не підтримується |
| Відеочіп | AMD Radeon™ Graphics |
| Додаткові параметри | Модуль TPM |
| Короткий опис | ноутбук 17.3FI/R3 7320U/8/512/Radeon/DOS/Natural Silver |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | BT |
| Наявність веб-камери | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Призначення і можливості | Для офісних задач |
| Підтримка HDR | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 Full HD |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Частота пам'яті | 6400 |
| Яскравість екрану, ніт | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 499 ₴






