
Кронштейн для ТВ на стелю 32-55"VESAот200до400 нахил 25
- В наявності
- Код: 3309575
2 190 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн стельовий iTech Celb-52S ідеально підійде для телевізора з діагоналлю від 32" до 55", при цьому витримає навантаження вагою до 50 кг. Приголомшливий дизайн і зручність конструкції дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, при цьому зручно регулюючи кут нахилу вашого телевізора. Модель легко монтується на стелю, сумісний зі стандартaми VESA. Відстань від стелі 560-910 мм. У кронштейні передбачена можливість укладання кабелю всередині штанги. Дозволяє нахиляти екран вниз або повертати без використання інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | кронштейн для ТВ на стелі 32-55"VESAот200до400 нахил 25 |
| Країна виробництва | Не введено |
| Кут нахилу | -25º |
| Кут повороту | 360º |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴



