



HP OmniStudioX AiO AI 27-cs1003ua моноблок 27FI/U7-256V/16GB DDR5/1TB/UMA/W11NGP/5MP Cam/KB/KM/Meteor Silver
- В наявності
- Код: 3738777
69 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP OmniStudioX AiO AI 27-cs1003ua (D3SB8EA)
Виконуйте складні завдання блискавично з HP OmniStudio X All-in-One 27” нового покоління зі ШІ, оснащеним процесором Intel® Core™ Ultra з прискоренням на основі ШІ та NPU до 47 TOPS для максимальної продуктивності. Насолоджуйтесь живими зображеннями, кінематографічним звуком і інтелектуальними функціями, які допомагають залишатися ефективним протягом усього дня.
Інтелектуальна продуктивність для вас
Підвищуйте ефективність багатозадачності за допомогою процесора Intel® Core™ Ultra, надшвидкого Wi-Fi і Copilot+, що використовує можливості штучного інтелекту.
Неймовірні розваги та комфортна комунікація
Візьміть участь у відеоконференціях та розвагах із камерою 5 МП з ефектами Windows Studio та яскравим дисплеєм із ефектом занурення.
Дбайливо про ваш добробут
Слідкуйте за здоров’ям очей і контролюйте екранний час завдяки інтелектуальним функціям турботи про користувача на основі ШІ, які нагадують про правильну відстань до дисплея та час відпочинку.
Створено з думкою про майбутнє
Корпус виготовлено з перероблених металів і пластику. Сертифікат EPEAT® Gold, Climate+ та ENERGY STAR® підтверджує екологічну відповідальність пристрою.
Виконуйте складні завдання блискавично з HP OmniStudio X All-in-One 27” нового покоління зі ШІ, оснащеним процесором Intel® Core™ Ultra з прискоренням на основі ШІ та NPU до 47 TOPS для максимальної продуктивності. Насолоджуйтесь живими зображеннями, кінематографічним звуком і інтелектуальними функціями, які допомагають залишатися ефективним протягом усього дня.
Інтелектуальна продуктивність для вас
Підвищуйте ефективність багатозадачності за допомогою процесора Intel® Core™ Ultra, надшвидкого Wi-Fi і Copilot+, що використовує можливості штучного інтелекту.
Неймовірні розваги та комфортна комунікація
Візьміть участь у відеоконференціях та розвагах із камерою 5 МП з ефектами Windows Studio та яскравим дисплеєм із ефектом занурення.
Дбайливо про ваш добробут
Слідкуйте за здоров’ям очей і контролюйте екранний час завдяки інтелектуальним функціям турботи про користувача на основі ШІ, які нагадують про правильну відстань до дисплея та час відпочинку.
Створено з думкою про майбутнє
Корпус виготовлено з перероблених металів і пластику. Сертифікат EPEAT® Gold, Climate+ та ENERGY STAR® підтверджує екологічну відповідальність пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V (12MB Cache, up to 4.8 GHz) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | ІЧ-камера на 5 Мпікс з функціями тимчасового шумозаглушення та вбудованими подвійними цифровими мікрофонами |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація поставки | HP 710 USB Meteor комплект клавіатури та миші (колір: сріблястий) |
| Короткий опис | моноблок 27FI/U7-256V/16GB DDR5/1TB/UMA/W11NGP/5MP Cam/KB/KM/Meteor Silver |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Опис відеокарти | Intel® Arc™ |
| Периферія в комплекті | Бездротова клавіатура + бездротова мишка |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с) 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с), Ethernet 10/100/1000/2500 GbE, 1 вихід HDMI 1.4; 1 вхід HDMI 2.1 |
| Призначення і можливості | Мультимедійний |
| Розмір екрану, дюйми | 27 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 999 ₴



