Кріплення для телевізора TV02T-R2 White, 23"-43", до 35 кг
- В наявності
- Код: 3703754
500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора TV02T підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів та моніторів з діагоналлю 23"-43" та вагою до 35 кг. Модель відрізняється своєю надійністю, довговічністю та простотою монтажу. За допомогою настінного кронштейна TV-02T можна розмістити телевізор, плазмову LED/LCD панель практично у будь-якій частині кімнати. Кронштейн практично непомітний, легко вмонтовується на стіну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.44 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора TV02T-R2 White, 23"-43", до 35 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -12...+12 |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴









