
Мобільна стійка для проектора/ноутбукаmax1100mm/до10кг
- В наявності
- Код: 3187982
2 890 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проекційний столик на коліщатках ITech TS-6 з регульованою висотою, навантаженням до 10 кг. Обидві полки допоможуть обертатися під кутом 360 ° і нахилятися на 35 ° вгору або вниз, що дозволяє вибрати зручний кут перегляду, в той же час підняті краю полиць запобігають падінню вашого пристрою.
- Матеріал: сталь, дерево.
- Розміри: 573 х 538 х (висота нижньої полиці 700-950 мм, висота верхньої полиці 850-1100 мм).
- Навантаження: до 10 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Мобільна стійка для проектора/ноутбукаmax1100mm/до10кг |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴



