Кріплення для проектора стельове/настінне,трубка43-65см.
- В наявності
- Код: 3626216
539 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CHARMOUNT PRB43-65 white призначений для проєктора вагою до 20 кг.
Кронштейн кріпиться до стелі або до стіни, дає можливість нахилити проєктор від - 15 ° до + 15 ° та регулювати відступ від стелі/стіни в межах 430-650 мм.
Відстінь між адаптерами регулюється від 210 до 280 мм.
Кронштейн кріпиться до стелі або до стіни, дає можливість нахилити проєктор від - 15 ° до + 15 ° та регулювати відступ від стелі/стіни в межах 430-650 мм.
Відстінь між адаптерами регулюється від 210 до 280 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Розміри | |
| Вага | 1.79 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між лапками регулюється від | 210-280 мм |
| Короткий опис | Кріплення для проектора стельове/настінне,трубка43-65см. |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут нахилу | -15 + 15 |
| Тип труби | Телескоп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴










