Кріплення для телевізора TV0604T Black, 37"-70", до 50 кг
- В наявності
- Код: 3703405
639 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн для телевізора TV0604Т призначений для настінного кріплення телевізорів з діагоналлю екрану від 37". до 70". дюймів. Кронштейн TV0604T має можливість нахилу на 12 градусів у вертикальній площині, що дозволяє змінити кут нахилу телевізора. Мінімальний винос від стіни - 55 мм.
Характеристики:
- Місце встановлення: настінні.
- Стандарт кріплення (VESA): 150x100 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 350x350 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x200 мм, 600x300 мм, 600x400 мм.
- Регулювання: нахил.
- Кут нахилу телевізора: 12...-12 градусів.
- Кількість ступенів свободи: 1.
- Мінімальна підтримувана діагональ: 37".
- Максимальна підтримувана діагональ: 70".
- Максимальне навантаження: 50 кг.
- Мінімальний винос від стіни: 55 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.636 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора TV0604T Black, 37"-70", до 50 кг |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | -12°~+12° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴









