Кронштейн KIVI Basic-46Т – це поєднання безпечного кріплення та стильного вигляду вашого телевізора. Надійні комплектуючі витримують навіть інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів з діагоналлю від 37 до 80 дюймів і вагою до 45 кілограмів.
Кронштейни для телевізорів KIVI Basic-46Т ретельно перевірені на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL/TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, які тестували навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кронштейни пройшли перевірку температурою та бризками солоної води, а також краш-тест міцності пакування. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт.
Кронштейни для телевізорів KIVI Basic-46Т ретельно перевірені на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL/TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, які тестували навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кронштейни пройшли перевірку температурою та бризками солоної води, а також краш-тест міцності пакування. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 80 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.245 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн для ТВ Basic-46T |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | 0~-8° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








