

Кронштейн для ТВ Cart-T1040, 37"-70", до 50 кг, VESA від 100x100 до 600x400
- В наявності
- Код: 3724354
5 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KIVI Cart-T1040 - підлогова підставка для телевізора з регульованою висотою.
Особливості:
Особливості:
- Регулювання нахилу для кращого перегляду та зменшення відблисків.
- Надійні коліщата з механізмом фіксації.
- Додаткова полиця забезпечує більше місця для зберігання аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Розміри | |
| Вага | 12.65 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн для ТВ Cart-T1040, 37"-70", до 50 кг, VESA від 100x100 до 600x400 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +5°~ -12° |
| Тип товару | Стійка презентаційна для плазм та ЖК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴



