Кріплення настінне для телевізора KIVI Basic-44T32"-70", VESA 400*400Навантаження: до 45 кг, кут
- В наявності
- Код: 3702312
899 ₴
Кронштейн KIVI Basic-44Т - це поєднання безпечного кріплення та стильного вигляду вашого телевізора. Надійні комплектуючі витримують інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів із діагоналлю від 23 до 43 дюймів та вагою до 45 кілограмів.
Загалом 20 міліметрів до стіни роблять кронштейн KIVI Basic-44Т майже непомітним за ТВ-панеллю. Таким чином, ваш інтер'єр залишиться лаконічним та витонченим, незважаючи на ретельно та надійно закріплений телевізор. Тим часом, переглядати фільми та програми буде значно приємніше і комфортніше завдяки опції нахилу на 8°.
Якщо ви хвилюєтеся про те, що монтувати настінне кріплення для телевізора дуже важко, то KIVI Basic-44Т саме для вас. Кронштейн має надзвичайно зрозумілу конструкцію, яку легко та просто змонтувати самостійно. Вам також допоможе наша докладна інструкція з монтажу, яка входить до кожного з комплектів.
Кронштейни для телевізорів KIVI Basic-44Т ретельно перевірені на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL/TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, що тестувалися навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кронштейни пройшли перевірку температурою та бризками солоної води, а також краш-тест міцності упаковки. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.007 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення настінне для телевізора KIVI Basic-44T32"-70", VESA 400*400Навантаження: до 45 кг, кут |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | 0°~-8° |
| Тип товару | Кронштейн |
- Ціна: 899 ₴



