Кріплення для ТВ настінне PLB-100 60"-100" відстань до стіни: 32 мм Навантаження: до 100 кг VESA:2
- В наявності
- Код: 3700982
2 390 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн iTech PLB-100 виконаний із якісної сталі, має надійну конструкцію, що дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, надійно закріпивши телевізор на стіні. Кронштейн абсолютно непомітний, тому що має невеликий профіль, легко монтується на стіну та сумісний зі стандартами VESA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 100 дюйм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | |
| Вага | 5.46 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 1130 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ настінне PLB-100 60"-100" відстань до стіни: 32 мм Навантаження: до 100 кг VESA:2 |
| Країна виробництва | China |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴



