Презентаційна стійка Сектор Т6 Black (Діагональ 37"-70" , Навантаження до 50 кг.VESA: 200х200-600х4
- В наявності
- Код: 3698994
4 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презентаційна стійка Сектор Т6 ідеально підійде для кріплення телевізора. Зручно і швидко монтується.
- Стандарт кріплення: VESA 200x200, VESA 200x400, VESA 300x200, VESA 300x300, VESA 300x400, VESA 400x200, VESA 400x300, VESA 400x400
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Регулювання: Нахил
- Сумісність (діагональ): 37 "- 70"
- Кут нахилу: -10 °
- Комплект поставки: Кронштейн, стійка, монтажний комплект, інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сектор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 47 дюйм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Розміри | |
| Вага | 25.85 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 1560 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Презентаційна стійка Сектор Т6 Black (Діагональ 37"-70" , Навантаження до 50 кг.VESA: 200х200-600х4 |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Кут нахилу | +10°~-10° |
| Тип товару | Кріплення VESA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴










