Настінне кріплення SECTOR TV08T Black
Особливості:
Особливості:
- Габарити в коробці: 3 кг, 93 см х 12 см х 6 см
- Діагональ екрана: 43-86"
- Максимальне навантаження: 70 кг
- Пристінна пластина: металевий лист товщиною 2 мм
- Кількість ступенів свободи: 1
- Колір: чорний
- Кут нахилу: +/- 12 градусів
- Максимальний/мінімальний винос від стіни: 55 мм
- Комплект постачання:
- Кронштейн для телевізора
- Монтажний набір
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 10 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | 12 град. |
| Максимальна діагональ телевізора | 86 дюйм |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Настінне кріплення SECTOR TV08T Black |
| Країна виробництва | Ukraine |
| Тип товару | Кріплення VESA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴








