Ноутбук ASUS V3607VM-RP010 16FM/C7-240H/32/1TB SSD/RTX 5060 8GB/DOS/BL/Black
- В наявності
- Код: 3735636
75 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
V16 (V3607)
Настав час надихнути себе на нові досягнення! ASUS V16 — це ваш квиток у світ необмежених можливостей для гри та творчості. Футуристичний дизайн із яскравими акцентами, зокрема підсвічуванням Turbo Blue, одразу привертає увагу й підкреслює характер пристрою. Оснащений процесором Intel® Core™ 7 240H та відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, цей ноутбук забезпечує потужну продуктивність і захопливу графіку, відкриваючи нові горизонти для геймерів і креаторів. З ASUS V16 ви зможете втілити найсміливіші ідеї чи здобути перемогу у найдинамічніших ігрових світах.
Заряджання через USB-C
V16 (V3607) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C (USB-C) від адаптера живлення або повербанка. Завдяки вбудованому контролеру Power Delivery система автоматично регулює подачу струму відповідно до параметрів підключеного джерела живлення, температури та стану пристрою.
Така інтелектуальна система захисту запобігає перенапрузі, перевантаженню, перегріву й іншим ризикам, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це забезпечує безпечну та стабільну роботу як ноутбука, так і підключених аксесуарів.
Міцність військового рівня
ASUS V16 (V3607) створений, щоб витримувати найсуворіші умови. Його конструкція відповідає вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810H, що передбачає 12 типів і 26 етапів випробувань на міцність і надійність. Така стійкість означає довший термін служби пристрою, менший екологічний вплив і впевненість у тому, що ваш ноутбук готовий до будь-яких викликів — у подорожах, на роботі чи під час відпочинку.
Настав час надихнути себе на нові досягнення! ASUS V16 — це ваш квиток у світ необмежених можливостей для гри та творчості. Футуристичний дизайн із яскравими акцентами, зокрема підсвічуванням Turbo Blue, одразу привертає увагу й підкреслює характер пристрою. Оснащений процесором Intel® Core™ 7 240H та відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, цей ноутбук забезпечує потужну продуктивність і захопливу графіку, відкриваючи нові горизонти для геймерів і креаторів. З ASUS V16 ви зможете втілити найсміливіші ідеї чи здобути перемогу у найдинамічніших ігрових світах.
Заряджання через USB-C
V16 (V3607) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C (USB-C) від адаптера живлення або повербанка. Завдяки вбудованому контролеру Power Delivery система автоматично регулює подачу струму відповідно до параметрів підключеного джерела живлення, температури та стану пристрою.
Така інтелектуальна система захисту запобігає перенапрузі, перевантаженню, перегріву й іншим ризикам, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це забезпечує безпечну та стабільну роботу як ноутбука, так і підключених аксесуарів.
Міцність військового рівня
ASUS V16 (V3607) створений, щоб витримувати найсуворіші умови. Його конструкція відповідає вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810H, що передбачає 12 типів і 26 етапів випробувань на міцність і надійність. Така стійкість означає довший термін служби пристрою, менший екологічний вплив і впевненість у тому, що ваш ноутбук готовий до будь-яких викликів — у подорожах, на роботі чи під час відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 63 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | 1080p FHD camera |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 16FM/C7-240H/32/1TB SSD/RTX 5060 8GB/DOS/BL/Black |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | BT |
| Наявність веб-камери | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Немає |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Призначення і можливості | Мультимедійний |
| Підтримка HDR | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 WUXGA |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Дискретна NVIDIA |
| Тип матриці | TN/*VA |
| Яскравість екрану, ніт | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 999 ₴








