


Багатофункціональний пристрій CANON MF3010 BUNDLE with 2xCRG725 БФП лазерний +
- В наявності
- Код: 3486800
13 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Canon i-SENSYS MF3010 (5252B034AA) - високопродуктивне БФП, яке однаково добре підходить для офісного і домашнього використання в умовах, коли потрібно друкувати великі обсяги документів. Модель поєднує в собі принтер, сканер і копір. Canon i-SENSYS MF3010 (5252b034AA) виконаний на основі лазерної чорно-білої технології друку і здатний працювати на швидкості 18 сторінок в хвилину. Максимальний обсяг місячного навантаження на пристрій становить 8000 сторінок. Ресурсу тонер-картриджа досить для 700 листів.
Елегантний і стильний, повністю чорний корпус MF3010 укладає інтелектуальне багатофункціональний лазерний пристрій «3 в 1». Високоякісний монохромний принтер, сканер і копір в одному компактному корпусі. Швидке і економічне, це ефектне пристрій легко поміщається на столі. Воно ідеально для персонального використання або невеликих і домашніх офісів, де потрібно не тільки принтер, але також і економія часу і грошей.
Завдяки простому у використанні вертикальному дисплею з MF3010 можна працювати не встаючи з крісла. Забезпечується зручний доступ до всіх функцій без необхідності вставати, економлячи час і сили. Професійна якість відбитків гарантується підвищеним дозволом до 1200 x 600 точок на дюйм, що забезпечує більше деталей, чіткий текст і тонкі лінії. Немає потреби чекати, поки віддрукуються документи при швидкості друку 18 стр. / Хв. Технологія Quick First-Print Canon також забезпечує швидкий вихід першої сторінки за 7.8 с.
Підвищення продуктивності з високоякісним кольоровим сканером. Просте сканування та копіювання документів - швидке підвищення продуктивності. Не потрібно чекати - час виходу першої сторінки не більше 12 с. За допомогою MF Toolbox відскановані документи можна відразу відправляти по електронній пошті або PDF з можливістю пошуку для швидкого доступу до документів і фотографій.
Елегантний і стильний, повністю чорний корпус MF3010 укладає інтелектуальне багатофункціональний лазерний пристрій «3 в 1». Високоякісний монохромний принтер, сканер і копір в одному компактному корпусі. Швидке і економічне, це ефектне пристрій легко поміщається на столі. Воно ідеально для персонального використання або невеликих і домашніх офісів, де потрібно не тільки принтер, але також і економія часу і грошей.
Завдяки простому у використанні вертикальному дисплею з MF3010 можна працювати не встаючи з крісла. Забезпечується зручний доступ до всіх функцій без необхідності вставати, економлячи час і сили. Професійна якість відбитків гарантується підвищеним дозволом до 1200 x 600 точок на дюйм, що забезпечує більше деталей, чіткий текст і тонкі лінії. Немає потреби чекати, поки віддрукуються документи при швидкості друку 18 стр. / Хв. Технологія Quick First-Print Canon також забезпечує швидкий вихід першої сторінки за 7.8 с.
Підвищення продуктивності з високоякісним кольоровим сканером. Просте сканування та копіювання документів - швидке підвищення продуктивності. Не потрібно чекати - час виходу першої сторінки не більше 12 с. За допомогою MF Toolbox відскановані документи можна відразу відправляти по електронній пошті або PDF з можливістю пошуку для швидкого доступу до документів і фотографій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас пристрою | Офісний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Метод друку | Лазерна |
| Тип пристрою | БФП |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 18 ст./хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоподавач | Стандартно |
| Дуплекс | Стандартно |
| Короткий опис | БФП лазерний + 2xCRG725 |
| Країна виробництва | Korea |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Можливості | Друк без полів |
| Місткість лотка подачі паперу, листів | 150 |
| Операційна система | Linux Mac OS Windows |
| Роздільна здатність для кольорового друку, dpi | 600x1200 dpi |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 600х1200 dpi |
| Роздільна здатність для монохромного друку, dpi | 600x1200 dpi |
| Роздільна здатність сканування, dpi | 600х1200 dpi |
| Розміри пристрою, мм | 372 x 276 x 254 мм |
| Стандартна пам'ять, Мб | 64 МБ |
| Стандартні порти | USB |
| Факс | Немає |
| Формат паперу | A4, B5, LTR, LGL, EXE |
| Час друку першої сторінки (монохром), сек | 7,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴



