
Настільна підставка ST30 для проектора GP520 / TK705i / TK705STi
- В наявності
- Код: 3736433
6 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна підставка BENQ Stand ST30 (5A.R0J10.00E) для проєктора GP520/TK705i/TK705STi має поворот на 360° і нахил на 20° зі швидкоблокувальною основою — для стабільного, гнучкого проєціювання.
Міцна конструкція, стійке утримання
Міцний, надійний вигнутий металевий кронштейн завтовшки в 5 мм витримує до 8 кг і чудово витримує тиск. У ST30 поєднано суцільнометалеву основу та протиковзкі силіконові накладки, що забезпечує міцну, стабільну й легку конструкцію.
Сучасний вигляд, акуратне налаштування
Виготовлено з матового металу, має сучасний мінімалістичний вигляд. Вбудоване в основу сховище для кабелів зберігає ваш стіл чистим і без зайвих речей.
Пасує до будь-якого простору, відповідає будь-якому настрою
Чи ви дивитеся фільм на самоті в ліжку, граєте в ігри з друзями або вболіваєте за свою команду у вітальні, ця підставка пристосовується до будь-яких умов. Розташуйте її вертикально, збоку або навіть під стелею — де б ви її не встановили, враження від перегляду на великому екрані гарантовані.
Можна використовувати для всіх ваших улюблених проєкторів BenQ
Призначена для будь-якого проєктора зі стандартним гвинтовим кріпленням ¼", цю підставку ідеально використовувати для TK705i, TK705STi і GP520, забезпечуючи надійну стійкість і гнучке позиціонування для будь-якої установки.
Міцна конструкція, стійке утримання
Міцний, надійний вигнутий металевий кронштейн завтовшки в 5 мм витримує до 8 кг і чудово витримує тиск. У ST30 поєднано суцільнометалеву основу та протиковзкі силіконові накладки, що забезпечує міцну, стабільну й легку конструкцію.
Сучасний вигляд, акуратне налаштування
Виготовлено з матового металу, має сучасний мінімалістичний вигляд. Вбудоване в основу сховище для кабелів зберігає ваш стіл чистим і без зайвих речей.
Пасує до будь-якого простору, відповідає будь-якому настрою
Чи ви дивитеся фільм на самоті в ліжку, граєте в ігри з друзями або вболіваєте за свою команду у вітальні, ця підставка пристосовується до будь-яких умов. Розташуйте її вертикально, збоку або навіть під стелею — де б ви її не встановили, враження від перегляду на великому екрані гарантовані.
Можна використовувати для всіх ваших улюблених проєкторів BenQ
Призначена для будь-якого проєктора зі стандартним гвинтовим кріпленням ¼", цю підставку ідеально використовувати для TK705i, TK705STi і GP520, забезпечуючи надійну стійкість і гнучке позиціонування для будь-якої установки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Спосіб установки | Настільний |
| Розміри | |
| Вага | 0.785 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Настільна підставка ST30 для проектора GP520 / TK705i / TK705STi |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут нахилу | 20° |
| Обертання | 360° |
| Тип товару | Кріпити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 150 ₴



