Кронштейн UniBracket Slim64, 43"-90", до 50 кг: 100x200 - 600x400
- В наявності
- Код: 3727558
2 890 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості UNIBRACKET Slim64:
- Діагональ: 43"-90"".
- Кут нахилу: +3°~-15°.
- Поворот: -30°~+30°.
- Навантаження: 50 кг.
- Відстань від стіни: 20-250 мм.
- VESA: 100x200, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x300, 600x400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UniBracket |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 90 дюйм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Розміри | |
| Вага | 6.002 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн UniBracket Slim64, 43"-90", до 50 кг: 100x200 - 600x400 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +3°~-15 |
| Кут повороту | -30°~+30° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴









