Кріплення для телевізора настінне TV02F, 23"-43" до 35 кг, VESA від 50x50 до 200x200, фіксоване
- В наявності
- Код: 3722239
219 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора TV02F підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів та моніторів з діагоналлю 23"-43 " та вагою до 35 кг. Стандарт кріплення (VESA): 100x100 мм, 100x150 мм, 100x200 мм, 150x100 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 50х50 мм, 75x75 мм.
Модель відрізняється своєю надійністю і довговічністю Кронштейн практично непомітний, легко монтується на стіну. Його ключові переваги:
- Виготовлений із металу високої міцності.
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою.
- Надійна конструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | |
| Вага | 0.575 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для телевізора настінне TV02F, 23"-43" до 35 кг, VESA від 50x50 до 200x200, фіксоване |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴










