Кронштейн ITech PLB-64 для телевізорів 37"–86"
Надійний настінний кронштейн ITech PLB-64 створений для безпечного монтажу телевізорів з діагоналлю від 37 до 86 дюймів. Його міцна конструкція витримує навантаження до 45 кг, що робить його ідеальним вибором для більшості сучасних моделей телевізорів.
Завдяки ультратонкому профілю, телевізор розміщується всього в 22 мм від стіни, створюючи акуратний та стильний вигляд в інтер’єрі. Кронштейн підтримує широкий спектр стандартів VESA — від 200x200 мм до 600x400 мм, що забезпечує сумісність із великою кількістю моделей.
Основні характеристики:
Надійний настінний кронштейн ITech PLB-64 створений для безпечного монтажу телевізорів з діагоналлю від 37 до 86 дюймів. Його міцна конструкція витримує навантаження до 45 кг, що робить його ідеальним вибором для більшості сучасних моделей телевізорів.
Завдяки ультратонкому профілю, телевізор розміщується всього в 22 мм від стіни, створюючи акуратний та стильний вигляд в інтер’єрі. Кронштейн підтримує широкий спектр стандартів VESA — від 200x200 мм до 600x400 мм, що забезпечує сумісність із великою кількістю моделей.
Основні характеристики:
- Діагональ екрана: 37"–86"
- Максимальне навантаження: до 45 кг
- Відстань до стіни: 22 мм
- Сумісність з VESA: 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400,
- 500x300, 500x400, 500x500, 600x300, 600x400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 86 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн ITech PLB-64 |
| Країна виробництва | China |
| Тип товару | Кріплення VESA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






