


Кронштейн Brateck LDA40-443, 13" - 55", до 25 кгSA:75x75 - 400x400
- В наявності
- Код: 3727557
589 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості BRATECK LDA40-443:
- Діагональ: 13" - 55".
- Кут нахилу: -15º ~ +5º.
- Навантаження: до 25 кг.
- Поворот екрану: -90º ~ +5º.
- Поворот: 120º.
- Відстань від стіни: 67-367 мм.
- VESA: 75x75, 100x100, 100x150, 200x100, 150x150, 200x200, 300x200, 200x400, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 55 дюйм |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Розміри | |
| Вага | 2.002 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck LDA40-443, 13" — 55", до 25 кгSA:75x75 — 400x400 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -15º ~ +5º |
| Кут повороту | -90º ~ +5º |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴



