


Кронштейн Brateck LDA40-221, 13" - 43", до 20 кг, VESA:75x75,100x100,100х200,200x100,200x200мм
- В наявності
- Код: 3727555
339 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості BRATECK LDA40-221:
- Діагональ: 13" - 43".
- Кут нахилу: -15º ~ +5º.
- Навантаження: до 20 кг.
- Поворот екрану: -90º ~ +5º.
- Поворот: 120º.
- Відстань від стіни: 66-198 мм.
- VESA: 75x75, 100x100, 100х200, 200x100, 200x200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | |
| Вага | 0.974 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кронштейн Brateck LDA40-221, 13" — 43", до 20 кг, VESA:75x75,100x100,100х200,200x100,200x200 мм |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -15º ~ +5º |
| Кут повороту | -90º ~ +5º |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴



