Кріплення для ТВ настінне LCD523B 23"-42" нахил: +10°~-3°відстань до стіни:56-415 ммНавантаження: до
- В наявності
- Код: 3701361
549 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Діагональ: 23" - 42".
- Кут нахилу: -10º ~ +3º.
- Навантаження: до 30 кг.
- Поворот: 180º.
- Відстань від стіни: 56-378 мм.
- VESA: 100x100, 100х200, 200x100, 200x200мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 42 дюйм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.935 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ настінне LCD523B 23"-42" нахил: +10°~-3°відстань до стіни:56-415 ммНавантаження: до |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -10º ~ +3º |
| Кут повороту | 180° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴











