Баланс продуктивності, мобільності та стилю
IdeaPad Slim 5 14IRH10 Luna Grey (83HR00BTRA) — це ідеальне рішення для тих, хто шукає продуктивний, стильний і надійний ноутбук у компактному форматі. Завдяки вазі всього 1,47 кг і міцному алюмінієвому корпусу, цей пристрій поєднує легкість і витривалість, що робить його зручним у щоденному використанні. Його компактні розміри ідеально підходять для навчання, подорожей або роботи на ходу. А сертифікація TÜV Rheinland® щодо зниження шкідливого синього світла гарантує комфорт для очей навіть під час тривалої роботи.
Сучасний процесор для складних задач
У центрі системи — потужний Intel® Core™ i7-13620H, здатний ефективно справлятися з багатозадачністю та інтенсивними обчисленнями. Завдяки 24 МБ кешу і тактовій частоті до 4.9 ГГц, він забезпечує високу продуктивність у роботі з великими файлами, програмами для обробки графіки, відео або в ігрових сценаріях. Багатоядерна архітектура дозволяє комфортно працювати навіть із вимогливими додатками.
Висока швидкодія без компромісів
Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 із частотою 4800 МГц ви зможете запускати безліч програм одночасно без втрати швидкості. А надшвидкий SSD-накопичувач об’ємом 512 ГБ забезпечить миттєвий доступ до файлів та пришвидшене завантаження системи. Вбудована графіка Intel® UHD Graphics забезпечує плавну візуалізацію, що ідеально підходить для перегляду контенту та легких ігор.
14-дюймовий WUXGA-дисплей (1920x1200) із частотою 60 Гц та антивідблисковим покриттям дарує яскраве й чітке зображення навіть у яскравих умовах освітлення, тож ви завжди будете бачити картинку в найкращій якості.
Мобільність і незалежність протягом усього дня
Ноутбук оснащений акумулятором із тривалою автономністю, що дозволяє працювати без прив’язки до розетки. Це особливо зручно для тих, хто часто буває в дорозі або працює в умовах, де доступ до живлення обмежений.
Підтримка Wi-Fi 7 забезпечує максимально стабільне й швидке бездротове з’єднання, а Bluetooth 5.4 дозволяє легко синхронізувати ноутбук з іншими пристроями — від навушників до мишок.
Розумний захист і комфортне спілкування
Вбудована веб-камера FHD 1080p із інфрачервоним (IR) сенсором підтримує розпізнавання обличчя для безпечного входу в систему, а фізичний затвор забезпечує конфіденційність під час простою. Додатковий ToF-сенсор ще більше підвищує точність і швидкість розблокування, роблячи пристрій одночасно безпечним і зручним.
IdeaPad Slim 5 14IRH10 Luna Grey (83HR00BTRA) — це ідеальне рішення для тих, хто шукає продуктивний, стильний і надійний ноутбук у компактному форматі. Завдяки вазі всього 1,47 кг і міцному алюмінієвому корпусу, цей пристрій поєднує легкість і витривалість, що робить його зручним у щоденному використанні. Його компактні розміри ідеально підходять для навчання, подорожей або роботи на ходу. А сертифікація TÜV Rheinland® щодо зниження шкідливого синього світла гарантує комфорт для очей навіть під час тривалої роботи.
Сучасний процесор для складних задач
У центрі системи — потужний Intel® Core™ i7-13620H, здатний ефективно справлятися з багатозадачністю та інтенсивними обчисленнями. Завдяки 24 МБ кешу і тактовій частоті до 4.9 ГГц, він забезпечує високу продуктивність у роботі з великими файлами, програмами для обробки графіки, відео або в ігрових сценаріях. Багатоядерна архітектура дозволяє комфортно працювати навіть із вимогливими додатками.
Висока швидкодія без компромісів
Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 із частотою 4800 МГц ви зможете запускати безліч програм одночасно без втрати швидкості. А надшвидкий SSD-накопичувач об’ємом 512 ГБ забезпечить миттєвий доступ до файлів та пришвидшене завантаження системи. Вбудована графіка Intel® UHD Graphics забезпечує плавну візуалізацію, що ідеально підходить для перегляду контенту та легких ігор.
14-дюймовий WUXGA-дисплей (1920x1200) із частотою 60 Гц та антивідблисковим покриттям дарує яскраве й чітке зображення навіть у яскравих умовах освітлення, тож ви завжди будете бачити картинку в найкращій якості.
Мобільність і незалежність протягом усього дня
Ноутбук оснащений акумулятором із тривалою автономністю, що дозволяє працювати без прив’язки до розетки. Це особливо зручно для тих, хто часто буває в дорозі або працює в умовах, де доступ до живлення обмежений.
Підтримка Wi-Fi 7 забезпечує максимально стабільне й швидке бездротове з’єднання, а Bluetooth 5.4 дозволяє легко синхронізувати ноутбук з іншими пристроями — від навушників до мишок.
Розумний захист і комфортне спілкування
Вбудована веб-камера FHD 1080p із інфрачервоним (IR) сенсором підтримує розпізнавання обличчя для безпечного входу в систему, а фізичний затвор забезпечує конфіденційність під час простою. Додатковий ToF-сенсор ще більше підвищує точність і швидкість розблокування, роблячи пристрій одночасно безпечним і зручним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.47 кг |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | FHD 1080p + IR |
| Апаратна підтримка ШІ | Не підтримується |
| Відеочіп | Intel® Graphics |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 14FM/i7-13620H/16/512/Intel HD/DOS/BL/Luna grey |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | BT |
| Наявність веб-камери | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Немає |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 1.4b 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader |
| Призначення і можливості | Портативний |
| Підтримка HDR | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 WUXGA |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Частота пам'яті | 4800 |
| Яскравість екрану, ніт | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴












