
Кріплення для ТВ, фіксоване, настінне, Діагональ: 32"-70", Відстань від стіни: 68 мм - 215 ммVESA: 2
- В наявності
- Код: 3699518
2 550 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CHARMOUNT WMX-64 відмінно підійде для телевізорів діагоналлю від 37 "до 70".
Кронштейн виготовлений з якісних матеріалів, що гарантує довговічність і надійність використання.
Кронштейн виготовлений з якісних матеріалів, що гарантує довговічність і надійність використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ телевізора | 47 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Розміри | |
| Вага | 7.67 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короткий опис | Кріплення для ТВ, фіксоване, настінне, Діагональ: 32"-70", Відстань від стіни: 68 мм - 215 ммVESA: 2 |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | -3/+3 |
| Тип товару | Кріплення VESA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴



