Особливості:
- Тип кріплення: настінний.
- Сумісність: універсальний.
- Кут нахилу / повороту: -15 ° - + 15 °.
- Максимальне навантаження: 25 кг.
- Відступ від стіни: 950-1500 мм.
- Відстань між лапками регулюється від 290 мм до 410 мм.
- Товщина металу основи: 2 мм.
- Товщина металевої труби: 1,5 мм.
- Колір: сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 4.595 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від проектора до стелі / стіни | 980 — 1500 мм |
| Відстань між лапками регулюється від | від 290 мм до 410 мм |
| Короткий опис | Настінне кріплення для проектора SECTOR PRB95-150 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут нахилу | -15 ° - +15° |
| Кут повороту | -15 ° - +15° |
| Тип товару | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴







