Більше не потрібна миша
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 має велику сенсорну панель, яка забезпечує зручну навігацію в системі. Крім того, у твоєму розпорядженні є червоний маніпулятор TrackPoint, що дозволяє комфортно працювати без миші. Подвійний клік на маніпуляторі відкриває меню TrackPoint Quick, за допомогою якого можна налаштовувати аудіо- та візуальні ефекти, активувати сповіщення про вимкнення звуку, створювати нотатки через панель Dictation Toolbar (яка перетворює мову на текст) і персоналізувати інші параметри.
Вражаюча якість зображення та звуку
ThinkPad E14 Gen 6 оснащений дисплеями з чудовою якістю зображення, включаючи варіанти з сенсорним управлінням і сертифікатом Eyesafe®, що мінімізує вплив синього світла. Аудіосистема Harman® з підтримкою Dolby Atmos® забезпечує преміальне звучання: від насолоди музикою до чіткого звуку під час відеодзвінків. Ці ноутбуки допоможуть тобі ефективно вирішувати робочі завдання та взаємодіяти з колегами без зайвих відволікань.
Надійність ThinkPad: готові до будь-яких викликів
Ноутбуки ThinkPad проходять тестування за військовим стандартом MIL-STD 810H, щоб забезпечити баланс між довговічністю та надійністю. Вони витримують понад 200 тестів якості в екстремальних умовах, включаючи арктичний холод, пустельні бурі, високі температури, вологість, вібрацію та перепади тиску. ThinkPad – це технології, які не підведуть навіть у найжорсткіших ситуаціях.
Надійний захист
Безпеку ThinkPad E14 Gen 6 забезпечують передові біометричні технології: сканер відбитка пальця в кнопці живлення та система розпізнавання обличчя з ІЧ-камерою для безпечного входу. Пакет ThinkShield включає дискретний модуль довірчої платформи (dTPM) 2.0 для шифрування даних і Intel Threat Detection для захисту від загроз, як-от програми-вимагачі та криптоджекінг. ThinkPad гарантує, що безпека твоїх даних – це наш пріоритет.
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 має велику сенсорну панель, яка забезпечує зручну навігацію в системі. Крім того, у твоєму розпорядженні є червоний маніпулятор TrackPoint, що дозволяє комфортно працювати без миші. Подвійний клік на маніпуляторі відкриває меню TrackPoint Quick, за допомогою якого можна налаштовувати аудіо- та візуальні ефекти, активувати сповіщення про вимкнення звуку, створювати нотатки через панель Dictation Toolbar (яка перетворює мову на текст) і персоналізувати інші параметри.
Вражаюча якість зображення та звуку
ThinkPad E14 Gen 6 оснащений дисплеями з чудовою якістю зображення, включаючи варіанти з сенсорним управлінням і сертифікатом Eyesafe®, що мінімізує вплив синього світла. Аудіосистема Harman® з підтримкою Dolby Atmos® забезпечує преміальне звучання: від насолоди музикою до чіткого звуку під час відеодзвінків. Ці ноутбуки допоможуть тобі ефективно вирішувати робочі завдання та взаємодіяти з колегами без зайвих відволікань.
Надійність ThinkPad: готові до будь-яких викликів
Ноутбуки ThinkPad проходять тестування за військовим стандартом MIL-STD 810H, щоб забезпечити баланс між довговічністю та надійністю. Вони витримують понад 200 тестів якості в екстремальних умовах, включаючи арктичний холод, пустельні бурі, високі температури, вологість, вібрацію та перепади тиску. ThinkPad – це технології, які не підведуть навіть у найжорсткіших ситуаціях.
Надійний захист
Безпеку ThinkPad E14 Gen 6 забезпечують передові біометричні технології: сканер відбитка пальця в кнопці живлення та система розпізнавання обличчя з ІЧ-камерою для безпечного входу. Пакет ThinkShield включає дискретний модуль довірчої платформи (dTPM) 2.0 для шифрування даних і Intel Threat Detection для захисту від загроз, як-от програми-вимагачі та криптоджекінг. ThinkPad гарантує, що безпека твоїх даних – це наш пріоритет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.42 кг |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera | FHD 1080p + IR |
| Відеочіп | AMD Radeon 660M |
| Гарантійний пакет | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців CARRYIN |
| Додаткові параметри | Power Delivery |
| Короткий опис | ноутбук 14FA/R5 7535HS/32/1TB SSD/UMA/DOS/F/BL/Graphite black |
| Країна виробництва | China |
| Мережеві з'єднання | Gigabit Ethernet |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Немає |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Призначення і можливості | Висока продуктивність |
| Підтримка HDR | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 WUXGA |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеопам'яті | Інтегрована |
| Частота пам'яті | 4800 |
| Яскравість екрану, ніт | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 899 ₴












