Монітор ASUS XG259QNS ігровий IPS 24,5",1920*1080,380 Гц
- В наявності
- Код: 3729437
23 099 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор ASUS XG259QNS (90LM09M0-B01370)
Дизайн для геймерів
Роз'єм для мобільного телефону в основі дозволяє розмістити смартфон прямо перед вами, щоб не пропустити жодного повідомлення. Крім того, штативний роз'єм ¼ дюйма на підставці монітора дозволяє користувачам встановлювати камеру або додатковий дисплей для налаштування стримінгу.
Дисплей ASUS FastIPS − 0,3 мс мінімальний час відгуку
Технологія ASUS FastIPS дозволяє рідкокристалічним елементам дисплея перемикатися до 10 разів швидше, ніж у звичайних IPS-панелях, для покращеного відгуку. Завдяки мінімальному часу відгуку 0,3 мс розмиття та змащування рухів практично усуваються.
Неймовірна швидкість з частотою 380 Гц
Ви відчуєте надзвичайно плавні ігрові візуальні ефекти, що дасть вам перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх.
Гра без розривів зображення
Монітор ROG Strix оснащений технологією AMD FreeSync™ Premium, яка забезпечує надзвичайно плавну, безрозривну графіку з низькою затримкою.
Широка колірна палітра
Забезпечує ширший діапазон кольорів із 110% колірною гамою sRGB. Щоб гарантувати точність кольору, всі монітори серії XG постачаються з електронним звітом калібрування.
Центр ASUS DisplayWidget
Нове програмне забезпечення DisplayWidget Center дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора через інтуїтивний інтерфейс за допомогою миші ― без необхідності доступу до екранного меню (OSD). Крім того, можна легко перевірити звіт про калібрування кольорів у меню інформації про пристрій.
Високий динамічний діапазон (HDR) з DisplayHDR™ 400
Технологія HDR підтримує широкий діапазон яскравості для забезпечення ширшої колірної гами та вищого контрасту, ніж у традиційних моніторів. Найяскравіші білі та найтемніші чорні кольори підкреслюють деталі як ніколи раніше. Монітор також може досягати пікової яскравості в 400 ніт для відповідності сертифікації DisplayHDR™ 400.
Дизайн для геймерів
Роз'єм для мобільного телефону в основі дозволяє розмістити смартфон прямо перед вами, щоб не пропустити жодного повідомлення. Крім того, штативний роз'єм ¼ дюйма на підставці монітора дозволяє користувачам встановлювати камеру або додатковий дисплей для налаштування стримінгу.
Дисплей ASUS FastIPS − 0,3 мс мінімальний час відгуку
Технологія ASUS FastIPS дозволяє рідкокристалічним елементам дисплея перемикатися до 10 разів швидше, ніж у звичайних IPS-панелях, для покращеного відгуку. Завдяки мінімальному часу відгуку 0,3 мс розмиття та змащування рухів практично усуваються.
Неймовірна швидкість з частотою 380 Гц
Ви відчуєте надзвичайно плавні ігрові візуальні ефекти, що дасть вам перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх.
Гра без розривів зображення
Монітор ROG Strix оснащений технологією AMD FreeSync™ Premium, яка забезпечує надзвичайно плавну, безрозривну графіку з низькою затримкою.
Широка колірна палітра
Забезпечує ширший діапазон кольорів із 110% колірною гамою sRGB. Щоб гарантувати точність кольору, всі монітори серії XG постачаються з електронним звітом калібрування.
Центр ASUS DisplayWidget
Нове програмне забезпечення DisplayWidget Center дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора через інтуїтивний інтерфейс за допомогою миші ― без необхідності доступу до екранного меню (OSD). Крім того, можна легко перевірити звіт про калібрування кольорів у меню інформації про пристрій.
Високий динамічний діапазон (HDR) з DisplayHDR™ 400
Технологія HDR підтримує широкий діапазон яскравості для забезпечення ширшої колірної гами та вищого контрасту, ніж у традиційних моніторів. Найяскравіші білі та найтемніші чорні кольори підкреслюють деталі як ніколи раніше. Монітор також може досягати пікової яскравості в 400 ніт для відповідності сертифікації DisplayHDR™ 400.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 24.5 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 380 Гц |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 7.914 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 14,36 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | 2хUSB |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | Монітор ігровий IPS 24,5",1920*1080,380 Гц |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 110% SRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 099 ₴









