Монітор ASUS VA279QGS IPS 27",1920*1080,120 Гц,USB
- В наявності
- Код: 3733694
7 549 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвищуйте продуктивність
ASUS VA279QGS — це 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю Full HD, оснащений безрамковою IPS-панеллю з широкими кутами огляду, що забезпечує неймовірно чітке зображення й вражаюче відтворення відео. Завдяки високій частоті оновлення 120 Гц і технології Adaptive-Sync усувається розрив зображення та ривковість кадрів — для максимально плавного перегляду. Ергономічна конструкція з можливістю регулювання нахилу, повороту, обертання та висоти, а також сертифіковані TÜV Rheinland технології Flicker-free і Low Blue Light забезпечують комфорт навіть під час тривалої роботи.
Реалістичне зображення під будь-яким кутом
IPS-панель із кутами огляду 178° по горизонталі та вертикалі дозволяє насолоджуватися якісною картинкою майже з будь-якої позиції. Безрамковий дизайн додає елегантності та сприяє безперервному зображенню в мультиекранних конфігураціях.
Плавність руху з 120 Гц SmoothMotion
Висока частота оновлення 120 Гц і технологія Adaptive-Sync усувають розриви кадрів і смикання картинки. Частота вдвічі вища за стандартну 60 Гц, що забезпечує плавні анімації під час перегляду відео, гри або щоденної роботи.
Зручність без зайвого
Завдяки продуманій конструкції ви зможете розмістити телефон, візитки чи інші дрібні предмети безпосередньо на підставці монітора — робочий простір буде впорядкованішим і організованішим.
Широкі можливості підключення
Інтерфейси DisplayPort, HDMI та VGA дозволяють підключити одночасно комп’ютер, ноутбук або інші пристрої — без необхідності постійного перепідключення. Чотири USB-A порти забезпечують зручний доступ для підключення різноманітної периферії. Є також наскрізний порт для навушників.
ASUS DisplayWidget Center
Спеціальний застосунок ASUS DisplayWidget Center дозволяє налаштовувати параметри монітора за допомогою миші, без потреби використовувати фізичні кнопки.
Ергономічна конструкція
Регулювання нахилу, обертання, повороту й висоти дозволяє знайти найзручніше положення для очей. Екран також можна повертати на 90° у портретний режим — ідеально для роботи з довгими документами, програмування чи перегляду вебсторінок.
Фільтр синього світла ASUS
Для зменшення навантаження на очі та захисту від потенційно шкідливого синього випромінювання передбачене плавне налаштування рівня фільтра через екранне меню.
Технологія ASUS Flicker-Free
Забудьте про втому та подразнення очей. Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння екрана, забезпечуючи комфорт навіть під час тривалих кіномарафонів чи роботи — менше головного болю, напруги та втоми очей.
Організуйте простір на робочому столі
Функція ASUS Power Sync дозволяє вмикати й вимикати сумісні пристрої одночасно з монітором через HDMI — для зручного централізованого керування. У поєднанні з ASUS NUC та додатком MyASUS це створює ще більш ефективне й організоване робоче середовище.
ASUS VA279QGS — це 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю Full HD, оснащений безрамковою IPS-панеллю з широкими кутами огляду, що забезпечує неймовірно чітке зображення й вражаюче відтворення відео. Завдяки високій частоті оновлення 120 Гц і технології Adaptive-Sync усувається розрив зображення та ривковість кадрів — для максимально плавного перегляду. Ергономічна конструкція з можливістю регулювання нахилу, повороту, обертання та висоти, а також сертифіковані TÜV Rheinland технології Flicker-free і Low Blue Light забезпечують комфорт навіть під час тривалої роботи.
Реалістичне зображення під будь-яким кутом
IPS-панель із кутами огляду 178° по горизонталі та вертикалі дозволяє насолоджуватися якісною картинкою майже з будь-якої позиції. Безрамковий дизайн додає елегантності та сприяє безперервному зображенню в мультиекранних конфігураціях.
Плавність руху з 120 Гц SmoothMotion
Висока частота оновлення 120 Гц і технологія Adaptive-Sync усувають розриви кадрів і смикання картинки. Частота вдвічі вища за стандартну 60 Гц, що забезпечує плавні анімації під час перегляду відео, гри або щоденної роботи.
Зручність без зайвого
Завдяки продуманій конструкції ви зможете розмістити телефон, візитки чи інші дрібні предмети безпосередньо на підставці монітора — робочий простір буде впорядкованішим і організованішим.
Широкі можливості підключення
Інтерфейси DisplayPort, HDMI та VGA дозволяють підключити одночасно комп’ютер, ноутбук або інші пристрої — без необхідності постійного перепідключення. Чотири USB-A порти забезпечують зручний доступ для підключення різноманітної периферії. Є також наскрізний порт для навушників.
ASUS DisplayWidget Center
Спеціальний застосунок ASUS DisplayWidget Center дозволяє налаштовувати параметри монітора за допомогою миші, без потреби використовувати фізичні кнопки.
Ергономічна конструкція
Регулювання нахилу, обертання, повороту й висоти дозволяє знайти найзручніше положення для очей. Екран також можна повертати на 90° у портретний режим — ідеально для роботи з довгими документами, програмування чи перегляду вебсторінок.
Фільтр синього світла ASUS
Для зменшення навантаження на очі та захисту від потенційно шкідливого синього випромінювання передбачене плавне налаштування рівня фільтра через екранне меню.
Технологія ASUS Flicker-Free
Забудьте про втому та подразнення очей. Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння екрана, забезпечуючи комфорт навіть під час тривалих кіномарафонів чи роботи — менше головного болю, напруги та втоми очей.
Організуйте простір на робочому столі
Функція ASUS Power Sync дозволяє вмикати й вимикати сумісні пристрої одночасно з монітором через HDMI — для зручного централізованого керування. У поєднанні з ASUS NUC та додатком MyASUS це створює ще більш ефективне й організоване робоче середовище.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 16 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | 4 х USB 3.2 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | Монітор IPS 27",1920*1080,120 Гц,USB |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 549 ₴












