Монітор IIYAMA XUB2797QSN-W2 27" 16:9 IPS РК 2560х1440, 1 мс MPRT , 100 Гц, Adaptive Sync, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2/1xDP out
- В наявності
- Код: 3729303
12 359 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор IIYAMA XUB2797QSN-W2
Оснащений док-станцією USB-C, XUB2792QSN дозволяє спростити робочий простір, використовуючи лише один кабель для передачі сигналу (аудіо, відео та сенсорного управління) з ноутбука на монітор, одночасно забезпечуючи живлення та зарядку ноутбука. Крім того, якщо ваш монітор підключений до Інтернету за допомогою LAN-кабелю, ваш ноутбук також автоматично підключиться до мережі. Завдяки виходу DisplayPort ви легко можете розширити робочий простір, створивши конфігурацію з двома моніторами. Панель IPS забезпечує насичені та точні кольори з широкими кутами огляду. Роздільна здатність QHD, високі показники контрастності та яскравості означають, що монітор ідеально підходить для роботи з фотографіями та веб-дизайном. Ергономічна підставка регулюється по висоті на 15 см, а за допомогою механізмів нахилу та повороту монітор можна легко перевести в портретний режим для зручнішої роботи з великими технічними даними.
USB-C Dock
Док-станція дозволяє підключити ноутбук до монітора одним кабелем, забезпечуючи заряджання та підключення до провідної мережі, а також передачу сигналу з ноутбука на монітор. Другий монітор можна підключити через вихід DisplayPort (MST), створивши конфігурацію з кількома моніторами. Завдяки додатковим USB-портам до монітора можна підключити мишу, клавіатуру або вебкамеру. І все це за допомогою лише одного кабелю, що з’єднує ваш ноутбук із USB-C док-станцією в моніторі.
IPS Technology
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду та точною передачею кольорів. Вони особливо добре підходять для програм, що потребують роботи з зображенням.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440 пікселів) дозволяє відображати зображення високої якості та деталізації. На екрані вміщується на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів.
Без мерехтіння + зниження синього
Оптимальне рішення для комфорту та здоров’я ваших очей. Монітори без мерехтіння та з функцією зменшення синього світла значно знижують напруження та втому очей у порівнянні зі звичайними моніторами.
Динаміки
Монітор оснащений двома стереодинаміками високої якості.
Оснащений док-станцією USB-C, XUB2792QSN дозволяє спростити робочий простір, використовуючи лише один кабель для передачі сигналу (аудіо, відео та сенсорного управління) з ноутбука на монітор, одночасно забезпечуючи живлення та зарядку ноутбука. Крім того, якщо ваш монітор підключений до Інтернету за допомогою LAN-кабелю, ваш ноутбук також автоматично підключиться до мережі. Завдяки виходу DisplayPort ви легко можете розширити робочий простір, створивши конфігурацію з двома моніторами. Панель IPS забезпечує насичені та точні кольори з широкими кутами огляду. Роздільна здатність QHD, високі показники контрастності та яскравості означають, що монітор ідеально підходить для роботи з фотографіями та веб-дизайном. Ергономічна підставка регулюється по висоті на 15 см, а за допомогою механізмів нахилу та повороту монітор можна легко перевести в портретний режим для зручнішої роботи з великими технічними даними.
USB-C Dock
Док-станція дозволяє підключити ноутбук до монітора одним кабелем, забезпечуючи заряджання та підключення до провідної мережі, а також передачу сигналу з ноутбука на монітор. Другий монітор можна підключити через вихід DisplayPort (MST), створивши конфігурацію з кількома моніторами. Завдяки додатковим USB-портам до монітора можна підключити мишу, клавіатуру або вебкамеру. І все це за допомогою лише одного кабелю, що з’єднує ваш ноутбук із USB-C док-станцією в моніторі.
IPS Technology
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду та точною передачею кольорів. Вони особливо добре підходять для програм, що потребують роботи з зображенням.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440 пікселів) дозволяє відображати зображення високої якості та деталізації. На екрані вміщується на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів.
Без мерехтіння + зниження синього
Оптимальне рішення для комфорту та здоров’я ваших очей. Монітори без мерехтіння та з функцією зменшення синього світла значно знижують напруження та втому очей у порівнянні зі звичайними моніторами.
Динаміки
Монітор оснащений двома стереодинаміками високої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Білий |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 100 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 26 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | LAN |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | 80М |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Короткий опис | 27" 16:9 IPS РК монітор, 2560х1440, 1 мс (MPRT), 100 Гц, Adaptive Sync, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2/1xDP out |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | USB Type-C Power Delivery |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 359 ₴












