Монітор HP S5 Pro 524pu FHD USB-C MNTR 23.8" 16:9 1920 x 1080 IPS 350 nits HDMI; USB hub; DisplayPort 1 RJ-45
- В наявності
- Код: 3730887
13 599 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор HP S5 Pro 524pu FHD USB-C MNTR (9D9V7AA)
Більше можливостей — один кабель
Розширюйте горизонти продуктивності з монітором HP Series 5 Pro 23.8". Його сучасний дизайн поєднується з чітким зображенням Full HD і розширеним підключенням через USB-C®, яке забезпечує до 100 Вт живлення — ідеально для роботи вдома або в офісі.
Центр вашої продуктивності
Станьте ефективнішими завдяки універсальному підключенню: один кабель USB-C® для відео, передачі даних і живлення до 100 Вт. Оцініть плавність роботи з частотою оновлення 100 Гц і насичену передачу кольорів завдяки 100% охопленню sRGB та технології HP Progressive White Balance.
Продуманий до дрібниць дизайн
Безрамковий екран із трьох боків із мікро-кантами відкриває більше простору для зображення. Під’єднайте ще один монітор HP Series 5 Pro по ланцюжку Daisy Chain — створіть ідеальну конфігурацію з двох дисплеїв для максимальної ефективності.
Комфорт — на першому місці
Регулювання по висоті, нахилу, повороту та обертанню допоможе знайти зручне положення. А інтегрована інструкція HP Display Center зробить налаштування простим і швидким. Технологія HP Eye Ease зменшує навантаження на очі, фільтруючи синє світло без спотворення кольорів.
Екологічна відповідальність
Монітор виготовлено з урахуванням впливу на довкілля: корпус — на 90% з переробленого пластику, панель містить 20% переробленого скла, а підставка — 90% переробленого алюмінію. Уся паперова упаковка походить із відповідальних джерел.
HP Series 5 Pro 23.8” — монітор, що підтримує ваш ритм, стиль і цінності.
Більше можливостей — один кабель
Розширюйте горизонти продуктивності з монітором HP Series 5 Pro 23.8". Його сучасний дизайн поєднується з чітким зображенням Full HD і розширеним підключенням через USB-C®, яке забезпечує до 100 Вт живлення — ідеально для роботи вдома або в офісі.
Центр вашої продуктивності
Станьте ефективнішими завдяки універсальному підключенню: один кабель USB-C® для відео, передачі даних і живлення до 100 Вт. Оцініть плавність роботи з частотою оновлення 100 Гц і насичену передачу кольорів завдяки 100% охопленню sRGB та технології HP Progressive White Balance.
Продуманий до дрібниць дизайн
Безрамковий екран із трьох боків із мікро-кантами відкриває більше простору для зображення. Під’єднайте ще один монітор HP Series 5 Pro по ланцюжку Daisy Chain — створіть ідеальну конфігурацію з двох дисплеїв для максимальної ефективності.
Комфорт — на першому місці
Регулювання по висоті, нахилу, повороту та обертанню допоможе знайти зручне положення. А інтегрована інструкція HP Display Center зробить налаштування простим і швидким. Технологія HP Eye Ease зменшує навантаження на очі, фільтруючи синє світло без спотворення кольорів.
Екологічна відповідальність
Монітор виготовлено з урахуванням впливу на довкілля: корпус — на 90% з переробленого пластику, панель містить 20% переробленого скла, а підставка — 90% переробленого алюмінію. Уся паперова упаковка походить із відповідальних джерел.
HP Series 5 Pro 23.8” — монітор, що підтримує ваш ритм, стиль і цінності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 18.6 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 2 x USB Type-C |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Колір корпусу | Black-Silver |
| Короткий опис | Монітор 23.8" 16:9 FHD (1920 x 1080) IPS 350 nits HDMI; USB-C; USB hub; DisplayPort 1 RJ-45 |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | USB Type-C Power Delivery |
| Потужність Power Delivery | До 100 Вт |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Тип покриття екрана | Антиблікова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 599 ₴








