Монітор SAMSUNG LS24F320GAIXUA IPS 24",1920*1080,120 Гц,HDMI*2
- В наявності
- Код: 3737644
3 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор Samsung LS24F320GAIXUA — чіткість, комфорт і стиль у кожному пікселі
Samsung LS24F320GAIXUA — це 24-дюймовий IPS-монітор, створений для тих, хто цінує якісне зображення та турботу про зір. Завдяки роздільній здатності Full HD (1920x1080) та широким кутам огляду 178°/178°, ви отримуєте яскраву та чітку картинку з будь-якого ракурсу.
Монітор підтримує частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавність відтворення навіть у динамічних сценах — ідеально для розваг, перегляду відео або роботи з графікою. Технології Eye Saver Mode та Flicker-Free знижують навантаження на очі, дозволяючи комфортно працювати або відпочивати навіть протягом тривалого часу.
Серед додаткових функцій — Auto Source Switch, Off Timer Plus та Energy Saving Solution, що робить пристрій не лише зручним, а й енергоефективним. Монітор також сертифікований для використання з Windows 11, тож ви можете бути впевнені у повній сумісності з найновішими версіями ОС.
Samsung LS24F320GAIXUA — це 24-дюймовий IPS-монітор, створений для тих, хто цінує якісне зображення та турботу про зір. Завдяки роздільній здатності Full HD (1920x1080) та широким кутам огляду 178°/178°, ви отримуєте яскраву та чітку картинку з будь-якого ракурсу.
Монітор підтримує частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавність відтворення навіть у динамічних сценах — ідеально для розваг, перегляду відео або роботи з графікою. Технології Eye Saver Mode та Flicker-Free знижують навантаження на очі, дозволяючи комфортно працювати або відпочивати навіть протягом тривалого часу.
Серед додаткових функцій — Auto Source Switch, Off Timer Plus та Energy Saving Solution, що робить пристрій не лише зручним, а й енергоефективним. Монітор також сертифікований для використання з Windows 11, тож ви можете бути впевнені у повній сумісності з найновішими версіями ОС.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.59 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 22 |
| Інтерфейси | 2xHDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 24",1920*1080,120 Гц,HDMI*2 |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴










