Монітор IIYAMA GB2771QSU-B1 27" 16:9 ігровий IPS РК 2560х1440, 0.5 мс MPRT , 200 Гц, 350 кд/м2, AdaptiveSync/G-Sync, H
- В наявності
- Код: 3736550
10 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IIYAMA G-Master Red Eagle GB2771QSU-B1 — це 27-дюймовий ігровий монітор, створений для геймерів, яким потрібна максимальна швидкість, чіткість і точність. Завдяки роздільній здатності WQHD (2560×1440), частоті оновлення 200 Гц та надшвидкому часу реакції 0,5 мс MPRT, він забезпечує плавний і динамічний геймплей навіть у найнапруженіших сценах. Підтримка NVIDIA G-SYNC Compatible усуває розриви кадрів і забезпечує стабільну картинку без ривків (через DisplayPort).
IPS-матриця гарантує точну передачу кольорів і широкі кути огляду, а технологія Black Tuner дозволяє тонко налаштовувати яскравість та відтінки чорного для кращої видимості в темних сценах. Це дає змогу швидше реагувати на суперників і отримувати перевагу в ігрових ситуаціях.
QHD 1440p
Насолоджуйтесь високою деталізацією, яскравими кольорами та збільшеним робочим простором — ідеально для ігор, творчості та повсякденних задач.
200 Гц частота оновлення
Надшвидка частота оновлення забезпечує надзвичайну плавність — кожен рух виглядає чітко, що особливо важливо для змагальних ігор.
0.5 мс MPRT
Мінімальна розмитість і максимальна різкість навіть у найдинамічніших сценах.
NVIDIA G-SYNC Compatible
Синхронізація з GPU усуває розриви кадрів і зменшує затримку — для максимально комфортного геймплею.
IPS-матриця гарантує точну передачу кольорів і широкі кути огляду, а технологія Black Tuner дозволяє тонко налаштовувати яскравість та відтінки чорного для кращої видимості в темних сценах. Це дає змогу швидше реагувати на суперників і отримувати перевагу в ігрових ситуаціях.
QHD 1440p
Насолоджуйтесь високою деталізацією, яскравими кольорами та збільшеним робочим простором — ідеально для ігор, творчості та повсякденних задач.
200 Гц частота оновлення
Надшвидка частота оновлення забезпечує надзвичайну плавність — кожен рух виглядає чітко, що особливо важливо для змагальних ігор.
0.5 мс MPRT
Мінімальна розмитість і максимальна різкість навіть у найдинамічніших сценах.
NVIDIA G-SYNC Compatible
Синхронізація з GPU усуває розриви кадрів і зменшує затримку — для максимально комфортного геймплею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1200 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 200 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 21 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | 2 x USB 3.2 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Відео | https://www.youtube.com/embed/vPU_KrHA2Qk?si=RJ6PTyWMNHdrEtPd |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | 80М |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | 27" 16:9 ігровий IPS РК монітор, 2560х1440, 0.5 мс (MPRT), 200 Гц, 350 кд/м2, AdaptiveSync/G-Sync, H |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Операційна система | Немає |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴












