Монітор LENOVO E27Q-40 27" 16:9 IPS РК 2560х1440, 100 Гц, 4 мс, 2xHDMI 2.1/1xDP 1.2, SP 2х2 Вт , LTPS
- В наявності
- Код: 3734843
8 888 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LENOVO E27Q-40 (64BDGAT4EU)
Насолоджуйтесь чіткою картинкою завдяки QHD-роздільності та частоті оновлення 100 Гц. Регулюйте положення монітора під власні потреби за допомогою ергономічної підставки LTPS з повним набором функцій та зручною системою керування кабелями. Підключайтесь до будь-яких пристроїв через порти HDMI або DP і насолоджуйтесь чистим звуком завдяки вбудованим стереодинамікам потужністю 2 Вт кожен.
Ергономічний дизайн
Підтримуйте комфортну позу за столом завдяки регульованій підставці LTPS, яка дозволяє піднімати, нахиляти, повертати та обертати монітор для оптимальної зручності. Система організації кабелів допомагає зберігати робочий простір чистим та акуратним.
Універсальні можливості підключення
Підключайте монітор до ПК або консолей через HDMI або DP без зайвих труднощів, а вбудовані стереодинаміки забезпечують чіткий і глибокий звук.
Зручний монтаж
Монітор підтримує кріплення VESA для Tiny PC, що дозволяє зберегти робочий простір акуратним і без зайвих проводів.
Екологічна відповідальність
Монітор має сертифікати EPEAT Gold, TCO10, TCO Edge 2.1, Energy Star 8.0 та ErP Lot 5 (EU Energy Level E), що гарантує мінімальний вплив на довкілля. Упаковка з переробленого паперу та екологічні подушки допомагають зменшити відходи.
Насолоджуйтесь чіткою картинкою завдяки QHD-роздільності та частоті оновлення 100 Гц. Регулюйте положення монітора під власні потреби за допомогою ергономічної підставки LTPS з повним набором функцій та зручною системою керування кабелями. Підключайтесь до будь-яких пристроїв через порти HDMI або DP і насолоджуйтесь чистим звуком завдяки вбудованим стереодинамікам потужністю 2 Вт кожен.
Ергономічний дизайн
Підтримуйте комфортну позу за столом завдяки регульованій підставці LTPS, яка дозволяє піднімати, нахиляти, повертати та обертати монітор для оптимальної зручності. Система організації кабелів допомагає зберігати робочий простір чистим та акуратним.
Універсальні можливості підключення
Підключайте монітор до ПК або консолей через HDMI або DP без зайвих труднощів, а вбудовані стереодинаміки забезпечують чіткий і глибокий звук.
Зручний монтаж
Монітор підтримує кріплення VESA для Tiny PC, що дозволяє зберегти робочий простір акуратним і без зайвих проводів.
Екологічна відповідальність
Монітор має сертифікати EPEAT Gold, TCO10, TCO Edge 2.1, Energy Star 8.0 та ErP Lot 5 (EU Energy Level E), що гарантує мінімальний вплив на довкілля. Упаковка з переробленого паперу та екологічні подушки допомагають зменшити відходи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 3000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 100 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 19,7 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | 2xHDMI |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | 27" 16:9 IPS РК-монітор, 2560х1440, 100 Гц, 4 мс, 2xHDMI 2.1/1xDP 1.2, SP (2х2 Вт), LTPS |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 888 ₴










