Монітор BENQ GW2791 Black 27" 16:9 IPS РК 1920х1080, 5 мс, 100 Гц, 99% sRGB, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2
- В наявності
- Код: 3730608
4 783 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскраві кольори, вражаюче зображення
Технологія IPS (In-Plane Switching) забезпечує точну передачу кольорів та якісне зображення під будь-яким кутом. А 99% охоплення колірного простору sRGB гарантує насичені візуальні ефекти для перегляду фільмів, ігор та вебсторінок. Покращена чіткість і деталізація роблять перегляд комфортнішим.
Дизайн із надтонкими рамками з 4-х сторін
Це не просто стильний вигляд: витончені лінії та безшовне зображення допомагають зосередитися та усувають відволікаючі фактори, поєднуючи естетику з функціональністю.
Плавний перегляд: частота оновлення 100 Гц
Насолоджуйтесь частотою оновлення 100 Гц для більш плавного та чіткого зображення. Висока швидкість оновлення забезпечує миттєву реакцію на зміни, що робить перегляд вебсторінок, відео та ігор ще комфортнішим.
Режими кольору для багатозадачності
Режим ePaper імітує відображення електронної книги, оптимізуючи контраст між текстом і фоном для комфортного тривалого читання.
Дбайливий захист ваших очей
Технології BenQ Eye-Care захищають зір завдяки численним функціям, гарантуючи чітке та комфортне зображення.
Технологія Low Blue Light Plus
Зберігаючи яскраві кольори, ця технологія відфільтровує короткохвильове синьо-фіолетове випромінювання, яке може бути шкідливим для очей.
Технологія без мерехтіння (Flicker-Free)
Ексклюзивна технологія BenQ Flicker-Free усуває мерехтіння на всіх рівнях яскравості, зменшуючи втому очей, напругу та головний біль.
Режим ePaper
Ефект імітації електронної книги зі збалансованим чорно-білим відображенням покращує комфорт під час читання.
Сертифікат TÜV Rheinland
Світовий орган сертифікації TÜV Rheinland підтвердив відповідність моделі GW2791 стандартам Flicker-Free і Low Blue Light, що робить її безпечною для очей. Сертифікація Eyesafe 2.0 гарантує зниження рівня синього світла без втрати яскравості кольорів.
Eye-CareU
Довіртеся програмному забезпеченню Eye-CareU, сумісному з GW2791. Вбудований таймер нагадує про перерви, а зручне екранне керування забезпечує легкий доступ до налаштувань.
Технологія IPS (In-Plane Switching) забезпечує точну передачу кольорів та якісне зображення під будь-яким кутом. А 99% охоплення колірного простору sRGB гарантує насичені візуальні ефекти для перегляду фільмів, ігор та вебсторінок. Покращена чіткість і деталізація роблять перегляд комфортнішим.
Дизайн із надтонкими рамками з 4-х сторін
Це не просто стильний вигляд: витончені лінії та безшовне зображення допомагають зосередитися та усувають відволікаючі фактори, поєднуючи естетику з функціональністю.
Плавний перегляд: частота оновлення 100 Гц
Насолоджуйтесь частотою оновлення 100 Гц для більш плавного та чіткого зображення. Висока швидкість оновлення забезпечує миттєву реакцію на зміни, що робить перегляд вебсторінок, відео та ігор ще комфортнішим.
Режими кольору для багатозадачності
Режим ePaper імітує відображення електронної книги, оптимізуючи контраст між текстом і фоном для комфортного тривалого читання.
Дбайливий захист ваших очей
Технології BenQ Eye-Care захищають зір завдяки численним функціям, гарантуючи чітке та комфортне зображення.
Технологія Low Blue Light Plus
Зберігаючи яскраві кольори, ця технологія відфільтровує короткохвильове синьо-фіолетове випромінювання, яке може бути шкідливим для очей.
Технологія без мерехтіння (Flicker-Free)
Ексклюзивна технологія BenQ Flicker-Free усуває мерехтіння на всіх рівнях яскравості, зменшуючи втому очей, напругу та головний біль.
Режим ePaper
Ефект імітації електронної книги зі збалансованим чорно-білим відображенням покращує комфорт під час читання.
Сертифікат TÜV Rheinland
Світовий орган сертифікації TÜV Rheinland підтвердив відповідність моделі GW2791 стандартам Flicker-Free і Low Blue Light, що робить її безпечною для очей. Сертифікація Eyesafe 2.0 гарантує зниження рівня синього світла без втрати яскравості кольорів.
Eye-CareU
Довіртеся програмному забезпеченню Eye-CareU, сумісному з GW2791. Вбудований таймер нагадує про перерви, а зручне екранне керування забезпечує легкий доступ до налаштувань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 12000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 100 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 20 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | Mini-Jack (3.5 mm) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | 27" 16:9 IPS РК-монітор, 1920х1080, 5 мс, 100 Гц, 99% sRGB, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2 |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 783 ₴











