ASUS PA279CRV (90LM08E0-B01K70) — це 27-дюймовий монітор 4K HDR, розроблений для професійних відеоредакторів. Цей перевірений Calman дисплей має широку кольорову гаму з покриттям 99% DCI-P3 і 99% Adobe RGB.
- Широке колірне охоплення.
- Фабричне калібрування кольору.
- Сучасні інтерфейси: DisplayPort (USB-C™) з підтримкою живлення 90 Вт (Power Delivery), DisplayPort, HDMI, USB-хаб.
- Ексклюзивні функції для гнучкого налаштування параметрів зображення (профілі ProArt Preset, ручне налаштування ProArt Palette).
- Настільне кріплення та ергономічна підставка, що дозволяє змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Срібний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB | USB-С |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворотна підставка |
| Гучність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| Короткий опис | Монітор професійний IPS 4K ProArt 27",3840*2160,60 Гц,USB-C 96W |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Flicker Free |
| Призначення | Графічний/веб дизайн, обробка відео (Color Critical) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 899 ₴







