Монітор ASUS PA329CV 32" професійний IPS 4K монітор,3840*2160,60 Гц,HDR10
- В наявності
- Код: 3701241
32 099 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний монітор ASUS ProArt Display PA329CV.
- 32-дюймовий IPS-дисплей формату 4K UHD (3840 x 2160) з широкими кутами огляду (178°).
- Широке колірне охоплення (100% sRGB та 100% Rec.709).
- Фабричне калібрування кольору (ΔE <2, CalMAN Verified).
- Сучасні інтерфейси: DisplayPort (USB-C™) з підтримкою живлення 90 Вт (Power Delivery), DisplayPort, HDMI, USB-хаб.
- Ексклюзивні функції для гнучкого налаштування параметрів зображення (профілі ProArt Preset, ручне налаштування ProArt Palette).
- Настільне кріплення та ергономічна підставка, що дозволяє змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 17.6 кг |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 36 |
| USB | USB-С |
| Інтерфейси | USB type A |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | 32" професійний IPS 4K монітор,3840*2160,60 Гц,HDR10 |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Призначення | Графічний/веб дизайн, обробка відео (Color Critical) |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB та 100% Rec.709 |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 099 ₴









