


Монітор PHILIPS 275B1/00 27" IPS монітор,2560*1440,75 Гц,DVI,HDMI,DP,USB
- В наявності
- Код: 3700706
11 799 ₴
Працюйте на максимум можливостей із цим монітором Philips. Кришталева чіткість екрана QHD забезпечить потрібну для вашої роботи деталізацію. Ціла низка функцій для підвищення продуктивності та екологічності. Функції для комфорту очей сертифіковані TUV і дадуть змогу вашим очам втомлюватися менше.
Монітор PowerSensor оснащений "датчиком присутності", який випромінює і вловлює безпечні для людини інфрачервоні імпульси, визначає присутність користувача й автоматично зменшує яскравість монітора, якщо користувач не перебуває поруч. Ця технологія дає змогу знизити енергоспоживання на 70% і неабияк збільшити термін експлуатації монітора. Технологія LightSensor оптимізує якість зображення за допомогою інтелектуального датчика, регулює яскравість залежно від умов освітлення — чудове зображення за мінімальних витрат електроенергії.
SmartImage — це унікальна сучасна технологія Philips, що дає змогу аналізувати відображуваний вміст на екрані для оптимізації характеристик дисплея. Зручний для користувача інтерфейс надає вибір різних режимів, як-от "Офіс", "Фото", "Відео", "Гра", "Економічний" і под. відповідно до використовуваних застосунків. Залежно від обраного режиму SmartImage динамічно оптимізує контрастність, насиченість кольору та різкість зображень і відео, забезпечуючи виняткову якість зображення. У режимі "Економічний" споживання енергії максимально знижене. У будь-який час можна легко встановити необхідний режим натисненням однієї кнопки. Через особливості системи керування яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості, завдяки чому забезпечує більш комфортний перегляд.
В IPS-дисплеях використовується прогресивна технологія, що забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду дисплея практично під будь-яким кутом, — навіть у разі повороту на 90 градусів! Порівнюючи зі стандартними TN-панелями, IPS-дисплеї забезпечують куди більш високу чіткість зображення і яскраві кольори, що робить їх ідеальним рішенням не тільки для перегляду фотографій, фільмів і веб-сайтів, але також і для роботи в професійних застосунках, де потрібне точне передавання кольору та яскравості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.45 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 18 |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | 27" IPS монітор,2560*1440,75 Гц,DVI,HDMI,DP,USB |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
- Ціна: 11 799 ₴



