


Монітор PHILIPS 325B1L/00 31.5" IPS монітор,2560*1440,75 Гц,DP,HDMI,USB
- В наявності
- Код: 3700554
13 799 ₴
Philips 325B1L/00 - монітор від відомого виробника, що призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Він отримав 31.5-дюймовий екран з IPS-матрицею та роздільною здатністю QHD (2560 x 1440). Вона дозволить працювати, грати або дивитись відео-контент без втрати якості зображення навіть у сонячний день. Завдяки широким кутам огляду та високій графічній контрастності, за таким монітором з легкістю можуть працювати графічні дизайнери та любителі хорошої передачі кольорів.
Монітор легкий, має достатньо тонку рамку, яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео. Із інтерфейсів наявні порти – DisplayPort, HDMi та USB. За допомогою перших двох можна з'єднувати між собою монітори чи підключати їх до джерела відеосигналу. Останній стане в нагоді під час підключення зовнішніх накопичувачів або пристроїв (телефону, ноутбука).
Дизайн виробу стильний, виконаний в класичному чорному кольорі. Підставка отримала лаконічний дизайн. Вона забезпечить монітору надійну стійкість. Завдяки кріпленню VESA, виріб можна розміщати на стіну для економії простору кімнати. Передбачені вбудовані колонки та можливість регулювання монітора (висота та поворот).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 13.52 кг |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 41 |
| Інтерфейси | USB type B |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворотна підставка |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | 50 000 000 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Короткий опис | 31.5" IPS монітор,2560*1440,75 Гц,DP,HDMI,USB |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Flicker Free |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
- Ціна: 13 799 ₴



