Монітор ASUS VZ27EHF IPS 27",1920*1080,100 Гц,HDMI
- В наявності
- Код: 3724217
5 599 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 21 |
| USB | Немає |
| Інтерфейси | HDMI |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Короткий опис | Монітор IPS 27",1920*1080,100 Гц,HDMI |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976) |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 75x75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴








