Монітор ASUS PA34VCNV професійний вигнутий ProArt IPS 34.1",3440*1440,60 Гц
- В наявності
- Код: 3724043
32 099 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості ASUS PA34VCNV (90LM04A0-B02370):
- 34,1-дюймовий вигнутий IPS-дисплей 21:9 3800R із безрамковим дизайном.
- Міжнародний стандарт кольору 100% sRGB і 100% Rec. 709 широка колірна гамма.
- Перевірено Calman із заводським калібруванням для чудової точності передачі кольору Delta E < 2.
- Великі можливості підключення, включаючи DisplayPort через USB-C із потужністю 96 Вт, послідовне підключення DisplayPort, HDMI, концентратор USB і порт LAN RJ45 для максимальної гнучкості.
- Ергономічний дизайн із регулюванням нахилу, повороту та висоти для комфортного перегляду.
- Екологічна стійкість: паперова упаковка та енергоефективні екологічні стандарти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 34.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 21:9 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 26,9 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | 2xDisplayPort |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворотна підставка |
| Гучність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Колір корпусу | Black-Grey |
| Короткий опис | Монітор професійний вигнутий ProArt IPS 34.1",3440*1440,60 Гц |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Low Blue Light |
| Потужність Power Delivery | До 95 Вт |
| Призначення | Графічний/веб дизайн, обробка відео (Color Critical) |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 099 ₴











