Монітор IIYAMA XCB3494WQSN-B5 34" 21:9 VA вигнутий РК 3440х1440, 120 Гц, 0,4 мс, FreeSync, 1xHDMI/1xDP/1xUSB Type C до 6
- В наявності
- Код: 3702582
14 209 ₴
34-дюймовий вигнутий UWQHD з док-станцією USB-C, перемикачем KVM і регульованою по висоті підставкою 150 мм.
Вигнутий VA-екран 1500R забеспечує чудове зображення разом із комфортним і захоплюючим переглядом. Оснащений перемикачем KVM, XCB3494WQSN дозволяє підключати кілька комп’ютерів, якими можна керувати з однієї консолі (монітор, клавіатура, миша). Роз’єм док-станції USB-C дозволяє спростити ваше робоче місце, використовуючи один кабель для надсилання сигналу з вашого ноутбука на монітор під час заряджання ноутбука від монітора. Крім того, якщо ваш монітор підключено до Інтернету через кабель локальної мережі, ваш ноутбук буде автоматично підключено до мережі.
Регульована по висоті підставка 150 мм гарантує, що ви можете налаштувати положення екрана відповідно до своїх уподобань, а панель без мерехтіння з функцією зменшення синього світла зменшує втому очей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.35 кг |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 0.4 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 56 |
| USB | USB 3.0 |
| Інтерфейси | Ethernet (RJ-45) |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Регулювання за висотою |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | 80М |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | 34" 21:9 VA вигнутий РК монітор, 3440х1440, 120 Гц, 0,4 мс, FreeSync, 1xHDMI/1xDP/1xUSB Type C (до 6 |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Low Blue Light |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
- Ціна: 14 209 ₴












