Монітор LENOVO TIO27 27" 16:9 IPS РК 2560x1440, 4ms, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2/2xUSB 3.1, камера/мікрофон/колонки 2х3В
- В наявності
- Код: 3729360
17 292 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичність нового рівня
Створи робоче місце, яке легко адаптується до потреб твого бізнесу та працює саме так, як тобі потрібно, разом із монітором Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 (11JHRAR1EU). Поєднай його з комп’ютерами серій ThinkCentre Tiny або ThinkStation Tiny, щоб отримати потужну робочу станцію, яка економить місце на столі. Використай кріплення VESA, щоб закріпити монітор на стіні, звільнивши простір для клавіатури та миші.
Максимальний комфорт
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 вражає майже безрамковим дизайном із трьох сторін, що створює ефект більшого екрану та робить роботу ще приємнішою.
Монітор оснащений RGB-IR-камерою з підтримкою Windows Hello для входу в систему за допомогою розпізнавання обличчя. Фізична шторка ThinkShutter забезпечує додаткову приватність, коли камера не використовується.
Зручність доповнює спеціальна кліпса для організації кабелів на підставці, що дозволяє акуратно розташувати дроти та підтримувати порядок на робочому місці.
Чіткість і яскравість
Дисплей із діагоналлю 27 дюймів та роздільною здатністю Quad HD (2560 × 1440) побудований на базі IPS-матриці, яка гарантує точну передачу кольорів і чіткі деталі навіть під кутом 178 градусів.
Підключайся без обмежень
Під’єднуй необхідну периферію завдяки двом портам USB 3.1, HDMI і DisplayPort. Використовуй ThinkCentre Tiny-In-One 27 як другий монітор для ноутбука або іншого комп’ютера — універсальність у кожній деталі.
Створи робоче місце, яке легко адаптується до потреб твого бізнесу та працює саме так, як тобі потрібно, разом із монітором Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 (11JHRAR1EU). Поєднай його з комп’ютерами серій ThinkCentre Tiny або ThinkStation Tiny, щоб отримати потужну робочу станцію, яка економить місце на столі. Використай кріплення VESA, щоб закріпити монітор на стіні, звільнивши простір для клавіатури та миші.
Максимальний комфорт
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 вражає майже безрамковим дизайном із трьох сторін, що створює ефект більшого екрану та робить роботу ще приємнішою.
Монітор оснащений RGB-IR-камерою з підтримкою Windows Hello для входу в систему за допомогою розпізнавання обличчя. Фізична шторка ThinkShutter забезпечує додаткову приватність, коли камера не використовується.
Зручність доповнює спеціальна кліпса для організації кабелів на підставці, що дозволяє акуратно розташувати дроти та підтримувати порядок на робочому місці.
Чіткість і яскравість
Дисплей із діагоналлю 27 дюймів та роздільною здатністю Quad HD (2560 × 1440) побудований на базі IPS-матриці, яка гарантує точну передачу кольорів і чіткі деталі навіть під кутом 178 градусів.
Підключайся без обмежень
Під’єднуй необхідну периферію завдяки двом портам USB 3.1, HDMI і DisplayPort. Використовуй ThinkCentre Tiny-In-One 27 як другий монітор для ноутбука або іншого комп’ютера — універсальність у кожній деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 11.305 кг |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 3000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 4 мс |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 37 |
| USB | USB 3.1 |
| Інтерфейси | USB 3.1 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Короткий опис | 27" 16:9 IPS РК монітор, 2560x1440, 4ms, 1xHDMI 1.4/1xDP 1.2/2xUSB 3.1, камера/мікрофон/колонки 2х3В |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Вбудований мікрофон |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 292 ₴









