Монітор IIYAMA XUB2797QSU-B2 27" 16:9 IPS РК 2560х1440, 1 мс MPRT , 100 Гц, Adaptive Sync, 1xHDMI 2.0/1xDP 1.2/2xUSB 3.
- В наявності
- Код: 3729304
9 939 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний безрамковий дизайн
ProLite XUB2797QSU із роздільною здатністю QHD (2560x1440) ідеально підходить для налаштування багатомоніторних систем. Технологія IPS забезпечує точну і стабільну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом із AdaptiveSync значно покращують плавність зображення. Високий рівень контрастності та яскравості гарантує чудову продуктивність монітора для роботи з фотографіями та вебдизайном. Монітор оснащений динаміками, двома портами USB 3.2, роз’ємом для навушників, підключеннями HDMI та DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей. Ергономічна підставка з регулюванням висоти на 150 мм забезпечує максимальний комфорт користувача, що робить цей 27-дюймовий монітор чудовим вибором як для дому, так і для офісу.
Регулювання висоти
Підставка з регулюванням висоти (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє налаштувати ідеальне положення екрана для максимального комфорту під час роботи. Це позитивно впливає на здоров’я та підвищує продуктивність.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі широкими кутами огляду, природною передачею кольорів і високою точністю відтворення. Вони особливо добре підходять для роботи із застосунками, які потребують точної передачі кольорів.
QHD
Матриця із роздільною здатністю QHD (2560x1440) дозволяє відображати великі та деталізовані зображення. Екран уміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080.
Без мерехтіння + зменшення синього світла
Оптимальне рішення для комфорту та збереження здоров’я очей. Монітори без мерехтіння із функцією зменшення синього світла значно знижують напругу та втому очей у порівнянні зі звичайними моніторами.
Динаміки
Монітор оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
ProLite XUB2797QSU із роздільною здатністю QHD (2560x1440) ідеально підходить для налаштування багатомоніторних систем. Технологія IPS забезпечує точну і стабільну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом із AdaptiveSync значно покращують плавність зображення. Високий рівень контрастності та яскравості гарантує чудову продуктивність монітора для роботи з фотографіями та вебдизайном. Монітор оснащений динаміками, двома портами USB 3.2, роз’ємом для навушників, підключеннями HDMI та DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей. Ергономічна підставка з регулюванням висоти на 150 мм забезпечує максимальний комфорт користувача, що робить цей 27-дюймовий монітор чудовим вибором як для дому, так і для офісу.
Регулювання висоти
Підставка з регулюванням висоти (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє налаштувати ідеальне положення екрана для максимального комфорту під час роботи. Це позитивно впливає на здоров’я та підвищує продуктивність.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі широкими кутами огляду, природною передачею кольорів і високою точністю відтворення. Вони особливо добре підходять для роботи із застосунками, які потребують точної передачі кольорів.
QHD
Матриця із роздільною здатністю QHD (2560x1440) дозволяє відображати великі та деталізовані зображення. Екран уміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080.
Без мерехтіння + зменшення синього світла
Оптимальне рішення для комфорту та збереження здоров’я очей. Монітори без мерехтіння із функцією зменшення синього світла значно знижують напругу та втому очей у порівнянні зі звичайними моніторами.
Динаміки
Монітор оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 1 мс |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 100 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 23 |
| USB | USB 3.2 |
| Інтерфейси | USB 3.2 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Динамічна контрастність хххх: 1 | 80М |
| Кабелі в комплекті | USB |
| Короткий опис | 27" 16:9 IPS РК монітор, 2560х1440, 1 мс (MPRT), 100 Гц, Adaptive Sync, 1xHDMI 2.0/1xDP 1.2/2xUSB 3. |
| Країна виробництва | China |
| Кути огляду | 178/178 |
| Особливості | Adaptive Sync |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Монітор |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 939 ₴












